Beyond Biopharma Co., Ltd.

Producent kolagenu i dostawca OEM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyTyp II Chicken Collagen

60% proteina kolagen hydrolizowany białkiem, proszek kolagenu peptydowego pochodzenia zwierzęcego

60% proteina kolagen hydrolizowany białkiem, proszek kolagenu peptydowego pochodzenia zwierzęcego

60% Protein Hydrolyzed Collagen Protein , Chicken Origin Collagen Peptide Powder

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BBP
Orzecznictwo: ISO9001, US FDA Registration
Numer modelu: BBP-CT-II-08

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10KGS
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Woreczki PE Zamknięte wewnątrz, Bęben światłowodowy na zewnątrz, 10KG / Bęben
Czas dostawy: Zależy od ilości PO
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 40MT / miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Kolagen z kurczaka typ 2 Rodzaj kolagenu: Kolagen typu ii z chrząstki drobiowej
proces produkcji: Proces hydrolizy Numer CAS: 9007-34-5
Masa cząsteczkowa: Około 1500 Daltonów Gęstość nasypowa: Około 0,35 g / ml
Zawartość białka: > 90% Korzyści: W przypadku wspólnych suplementów wsparcia

Chicken Cartilage Origin Type II Collagen Powder z 25% mukopolisacharydów i 60% białka


Nasza firma dostarcza proszek kolagenowy typu II z kurczaka z 25% siarczanem chondroityny i 60% zawartością białka. Nasz kolagen z kurczaka typu II zawiera nie tylko kolagen, ale zawiera także siarczan chondroityny, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w produktach do pielęgnacji stawów.

Co to jest proszek kolagenu pochodzący z chrząstki pochodzenia włoskiego typu ii z 25% MPS (jako siarczanem chondroityny) i 60% białka?
1. Należy do kolagenu typu II: Jest to typ II Kolagen ekstrahowany z chrząstki drobiu. Kolagenu typu 1 i typu 2 są najobficiej występującymi rodzajami kolagenu w ciele ludzkim i zwierzęcym. Kolagen typu 1 istniał głównie w skórze, natomiast kolagen typu II istniał głównie w chrząstkach zwierzęcych. Używamy chrząstek kurczaka do produkcji naszego kolagenu z kurczaka.

2. Zawartość białka wynosi 90%: więcej niż 90% według metody Kjeldahla. Bardzo popularną międzynarodową metodą oznaczania zawartości białka w kolagenie nazywamy metodą Kjeldahla. Teoretyczne podstawy metody Kjeldahla polegają na tym, że zawartość azotu w białku stanowi zwykle około 16% jego całkowitej masy. Opierając się na tej teorii, możemy najpierw określić zawartość azotu w naszym kolagenie, a następnie jesteśmy w stanie obliczyć całkowitą zawartość białka w naszym kolagenowym kurczaku według wzoru: Zawartość białka w kolagenach kurczaków = zawartość azotu X 6.25. 6,25 to stały moduł uzyskany z teorii, że azot w białku stanowi zwykle 16% jego całkowitej masy.

3. Kompozycja aminokwasów: Składnik aminokwasowy kolagenu z kurczaka różni się od innych białek uzyskanych z roślin, takich jak białko z grochu lub białko ryżowe. Kolagen z kurczaka zawiera jeden unikatowy aminokwas, który istnieje tylko w białkach zwierzęcych, a nie w białku roślinnym. Ten unikalny aminokwas nazywa się hydroksyproliną. Jest to bardzo ważne dla zdrowia naszych włosów, stawów i krwi.

4. Własności fizyczne, takie jak gęstość objętościowa i sypkość: Gęstość nasypowa naszego zhydrolizowanego kolagenu z kurczaka wynosi około 0,35 g / ml. Zwykle kolagen musi zostać poddany granulowaniu, zanim zostanie wyprodukowany w postaci tabletek lub kapsułek.

5. Zastosowanie: Typ II Kolagen z kurczaka stosuje się zazwyczaj w produktach do pielęgnacji stawów w różnych postaciach, takich jak tabletki, kapsułki lub proszek w proszku do prania, baton białkowy.

Informacje o wartości odżywczej kolagenu z kurczaka typu II

Podstawowy składnik odżywczy Całkowita ilość w 100 g kurczaka kolagen typu II
Kalorie
Białko 382,4 K Cal
Tłuszcz 0
Całkowity 382,4 K Cal
Białko
Jak jest 88 g
Na suchej podstawie 95 g
Wilgoć 7 g
Błonnik pokarmowy 0 g
Cholesterol 0 mg
Minerały
Wapń nieistotny
Chrom nieistotny
Miedź nieistotny
Magnez 2 mg
Potas 1 mg
Sód 20 mg
Cynk nieistotny
Witaminy 0 mg


Aby uzyskać bardziej szczegółową specyfikację kolagenu typu II, uprzejmie prosimy o przesłanie zapytania, aby uzyskać typowy certyfikat COA.

Jakie są zalety Beyond Biopharma jako producenta i dostawcy kolagenu typu II z kurczaka?
1. Specjalizujemy się w produkcji produktów kolagenowych przez długi czas, jesteśmy profesjonalni i wyspecjalizowani w branży kolagenu.
2. Dobry system zarządzania jakością: mamy GMP Workshop i dobrze znane laboratorium QC.
3. Duża zdolność produkcyjna z funkcją ochrony środowiska zatwierdzoną przez samorząd lokalny. Dostarczamy kolagen kurczaka typu II stabilnie i ciągle.
4. Obsługiwaliśmy klientów na całym świecie i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych klientów.
5. Mamy zespół sprzedaży z dobrą znajomością kolagenu, który może szybko i dokładnie odpowiedzieć na twoje pytania.

Inne powiązane informacje, które możesz chcieć poznać, dotyczące wysyłki lub przykładowych problemów:
Pakowanie: Ze względu na gęstość nasypową nie jest wysoka, nasze standardowe opakowanie to kolagen 10KG zapakowane w szczelnie zamkniętą torbę z tworzywa sztucznego, a następnie worek umieszcza się w bębnie światłowodowym z plastikową szafką. Możemy również zrobić 20KG / bęben z większym bębnem, jeśli chcesz.

Wymiar: Wymiar jednego bębna o wielkości 10KG wynosi 38 x 38 x 40 cm, a jeden element jest w stanie pomieścić 20 bębnów. Demontaż bębna 20KG jest prawie dwukrotnie większy.

Sposób wysyłki: DOSTĘPNA jest WYSYŁKA LOTNICZA I MORZA. Posiadamy certyfikat bezpieczeństwa transportu proszku z kolagenu z kurczaka do wysyłki zarówno drogą powietrzną, jak i morską.

Przykładowe zasady: Możemy dostarczyć 50-100 gramów do celów testowych. Zazwyczaj wysyłamy próbki za pośrednictwem konta DHL, jeśli masz konto DHL, poinformuj nas o swoim koncie DHL, abyśmy mogli wysłać próbkę za pośrednictwem Twojego konta.

Obsługa klienta: mamy wyspecjalizowany zespół ds. Sprzedaży, który zajmuje się zapytaniem o cenę i prośbą o próbki. Otrzymasz odpowiedź od naszego zespołu nie później niż 24 godziny po wysłaniu zapytania.

Jakie są korzyści, jakie kolagen z kurczaka typu II może przynieść naszemu zdrowiu?
1. Kolagen typu II z kurczaka jest krytykowany przez strukturę chrząstek stawowych. Kolagen typu II znajduje się przeważnie w chrząstkach, pomaga zachować integralność i prawidłową funkcję chrząstek. Ze względu na stabilną strukturę molekularną kolagenu typu II, chrząstki stawów są w stanie nosić i buforować nacisk, jaki wywierało nasze ciało. Kolagen typu II sprawia, że ​​nasze chrząstki są bardziej zdolne do rozciągania, co jest krytyczne dla naszych stawów.


2. Kolagen typu II jest ważny dla zdrowia kości: 70% -80% substancji organicznej w kości to kolagen. Gdy powstają kości, należy najpierw zsyntetyzować wystarczającą ilość włókien kolagenowych, aby utworzyć szkielet kości. Włókno kolagenowe ma silne zdolności rozciągania i elastyczność. Jeśli porównywana jest długa kość z kolumną cementową, włókno kolagenowe jest stalową ramą tej kolumny, a brak kolagenu jest podobny do użycia gorszej stali w budynku.


3. Kolagen z kurczaka i budowanie mięśni: Kolagen nie jest głównym składnikiem tkanki mięśniowej, ale kolagen jest ściśle związany ze wzrostem mięśni. Dla dorosłych, którzy chcą zachować swój kształt, muszą dodać kolagen, aby zbudować silne mięśnie.


4. Kolagen z kurczaka poprawia elastyczność i blask skóry. 70% składników skóry składa się z kolagenu. Skóra jest jak duży rękaw, który owija się wokół ciała. Powierzchnia jest dość duża. Kiedy ludzkie ciało się porusza, kolagen w skórze nadaje skórze właściwą elastyczność i jędrność, która chroni ludzkie ciało.

Szczegóły kontaktu
Beyond Biopharma Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Eric Lee

Tel: +8613636378924

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
Kurczak Kolagen Typ 2 Proszek / Upiększanie Skóry Peptydy Kolagenowe W Proszku
Kurczak Kolagen Typ 2 Proszek / Upiększanie Skóry Peptydy Kolagenowe W Proszku

Nazwa produktu: Proszek kolagenowy typu 2

Pochodzenie: Chrząstka Kurczaka

Zawartość białka: > 60%

Siarczan chondroityny: </p></a> </div> </dt> </dl> </div> <div class="item_wrap"> <dl class="item"> <dd> <a title="Pielęgnacja kości i stawów Kolagen typu 2 Proszek / chrząstka Zdrowie Rodzimy kolagen typu II" href="/sale-12408008-bone-and-joint-care-collagen-type-2-powder-cartilage-health-native-type-ii-collagen.html"><img alt="Pielęgnacja kości i stawów Kolagen typu 2 Proszek / chrząstka Zdrowie Rodzimy kolagen typu II" class="lazyi" src="//polish.hydrolyzedcollagenpeptides.com/photo/pd25658768-bone_and_joint_care_collagen_type_2_powder_cartilage_health_native_type_ii_collagen.jpg" /></a> </dd> <dt> <span><a title="Pielęgnacja kości i stawów Kolagen typu 2 Proszek / chrząstka Zdrowie Rodzimy kolagen typu II" href="/sale-12408008-bone-and-joint-care-collagen-type-2-powder-cartilage-health-native-type-ii-collagen.html">Pielęgnacja kości i stawów Kolagen typu 2 Proszek / chrząstka Zdrowie Rodzimy kolagen typu II</a></span> <div class="param"> <a title="Pielęgnacja kości i stawów Kolagen typu 2 Proszek / chrząstka Zdrowie Rodzimy kolagen typu II" href="/sale-12408008-bone-and-joint-care-collagen-type-2-powder-cartilage-health-native-type-ii-collagen.html"><p><strong>Nazwa produktu: </strong> Proszek kolagenowy typu 2</p><p><strong>Rodzaj kolagenu: </strong> Hydrolized Type II Collagen</p><p><strong>Nr CAS: </strong> 9007-34-5</p><p><strong>aplikacji: </strong> Ochrona skóry</p></a> </div> </dt> </dl> </div> <div class="item_wrap"> <dl class="item"> <dd> <a title="Kolagen z kurczaka typu II z bogatym mukopolisacharydem z certyfikatem US FDA" href="/sale-12408030-type-ii-chicken-collagen-with-rich-mucopolysaccharide-with-us-fda-registered-certificate.html"><img alt="Kolagen z kurczaka typu II z bogatym mukopolisacharydem z certyfikatem US FDA" class="lazyi" src="//polish.hydrolyzedcollagenpeptides.com/photo/pd25658844-type_ii_chicken_collagen_with_rich_mucopolysaccharide_with_us_fda_registered_certificate.jpg" /></a> </dd> <dt> <span><a title="Kolagen z kurczaka typu II z bogatym mukopolisacharydem z certyfikatem US FDA" href="/sale-12408030-type-ii-chicken-collagen-with-rich-mucopolysaccharide-with-us-fda-registered-certificate.html">Kolagen z kurczaka typu II z bogatym mukopolisacharydem z certyfikatem US FDA</a></span> <div class="param"> <a title="Kolagen z kurczaka typu II z bogatym mukopolisacharydem z certyfikatem US FDA" href="/sale-12408030-type-ii-chicken-collagen-with-rich-mucopolysaccharide-with-us-fda-registered-certificate.html"><p><strong>Nazwa materiału: </strong> Kolagen z kurczaka typu II</p><p><strong>Rodzaj kolagenu: </strong> Kolagen typu ii z chrząstki</p><p><strong>Proces produkcji: </strong> Hydroliza enzymatyczna</p><p><strong>Numer CAS: </strong> 9007-34-5</p></a> </div> </dt> </dl> </div> <div class="item_wrap"> <dl class="item"> <dd> <a title="Proszek kolagenu typu macierzystego ii / 100% czystego hydrolizowanego białka kolagenowego" href="/sale-12408057-native-type-ii-collagen-powder-100-pure-hydrolyzed-collagen-protein.html"><img alt="Proszek kolagenu typu macierzystego ii / 100% czystego hydrolizowanego białka kolagenowego" class="lazyi" src="//polish.hydrolyzedcollagenpeptides.com/photo/pd25660503-native_type_ii_collagen_powder_100_pure_hydrolyzed_collagen_protein.jpg" /></a> </dd> <dt> <span><a title="Proszek kolagenu typu macierzystego ii / 100% czystego hydrolizowanego białka kolagenowego" href="/sale-12408057-native-type-ii-collagen-powder-100-pure-hydrolyzed-collagen-protein.html">Proszek kolagenu typu macierzystego ii / 100% czystego hydrolizowanego białka kolagenowego</a></span> <div class="param"> <a title="Proszek kolagenu typu macierzystego ii / 100% czystego hydrolizowanego białka kolagenowego" href="/sale-12408057-native-type-ii-collagen-powder-100-pure-hydrolyzed-collagen-protein.html"><p><strong>Nazwa produktu: </strong> Proszek kolagenowy typu II</p><p><strong>proces produkcji: </strong> Proces hydrolizy</p><p><strong>Nr CAS: </strong> 9007-34-5</p><p><strong>Numer WE: </strong> 232–697-4</p></a> </div> </dt> </dl> </div> <div class="item_wrap"> <dl class="item"> <dd> <a title="ISO9001 Kolagen z kurczaka typu II zawierający 25% siarczanu chondroityny" href="/sale-12408060-iso9001-approved-type-ii-chicken-collagen-containing-25-chondroitin-sulfate.html"><img alt="ISO9001 Kolagen z kurczaka typu II zawierający 25% siarczanu chondroityny" class="lazyi" src="//polish.hydrolyzedcollagenpeptides.com/photo/pd25658976-iso9001_approved_type_ii_chicken_collagen_containing_25_chondroitin_sulfate.jpg" /></a> </dd> <dt> <span><a title="ISO9001 Kolagen z kurczaka typu II zawierający 25% siarczanu chondroityny" href="/sale-12408060-iso9001-approved-type-ii-chicken-collagen-containing-25-chondroitin-sulfate.html">ISO9001 Kolagen z kurczaka typu II zawierający 25% siarczanu chondroityny</a></span> <div class="param"> <a title="ISO9001 Kolagen z kurczaka typu II zawierający 25% siarczanu chondroityny" href="/sale-12408060-iso9001-approved-type-ii-chicken-collagen-containing-25-chondroitin-sulfate.html"><p><strong>Nazwa produktu: </strong> Kurczak w proszku kolagenowy typ 2</p><p><strong>Produkcja Porcess: </strong> Hydroliza enzymatyczna</p><p><strong>Nr CAS: </strong> 9007-34-5</p><p><strong>Certyfikat: </strong> Zatwierdzony ISO9001</p></a> </div> </dt> </dl> </div> <div class="item_wrap"> <dl class="item"> <dd> <a title="Suplementy dla zdrowia kości Dodatki Hydrolizowane białko kolagenowe, peptydy kolagenowe typu II" href="/sale-12408063-bone-health-supplements-additives-hydrolyzed-collagen-protein-type-ii-collagen-peptides.html"><img alt="Suplementy dla zdrowia kości Dodatki Hydrolizowane białko kolagenowe, peptydy kolagenowe typu II" class="lazyi" src="//polish.hydrolyzedcollagenpeptides.com/photo/pd25658992-bone_health_supplements_additives_hydrolyzed_collagen_protein_type_ii_collagen_peptides.jpg" /></a> </dd> <dt> <span><a title="Suplementy dla zdrowia kości Dodatki Hydrolizowane białko kolagenowe, peptydy kolagenowe typu II" href="/sale-12408063-bone-health-supplements-additives-hydrolyzed-collagen-protein-type-ii-collagen-peptides.html">Suplementy dla zdrowia kości Dodatki Hydrolizowane białko kolagenowe, peptydy kolagenowe typu II</a></span> <div class="param"> <a title="Suplementy dla zdrowia kości Dodatki Hydrolizowane białko kolagenowe, peptydy kolagenowe typu II" href="/sale-12408063-bone-health-supplements-additives-hydrolyzed-collagen-protein-type-ii-collagen-peptides.html"><p><strong>Nazwa produktu: </strong> Hydrolizowane białko kolagenowe</p><p><strong>materiał: </strong> Chrząstki Kurczaka</p><p><strong>aplikacji: </strong> Suplementy zdrowia kości</p><p><strong>Totalna proteina: </strong> > 60%</p></a> </div> </dt> </dl> </div> <div class="item_wrap"> <dl class="item"> <dd> <a title="CAS 9007-34-5 Typ ii Kolagen z kurczaka Wzmacnia kości i upiększa skórę" href="/sale-12408067-cas-9007-34-5-type-ii-chicken-collagen-strengthen-bone-and-beautify-skin.html"><img alt="CAS 9007-34-5 Typ ii Kolagen z kurczaka Wzmacnia kości i upiększa skórę" class="lazyi" src="//polish.hydrolyzedcollagenpeptides.com/photo/pd25659007-cas_9007_34_5_type_ii_chicken_collagen_strengthen_bone_and_beautify_skin.jpg" /></a> </dd> <dt> <span><a title="CAS 9007-34-5 Typ ii Kolagen z kurczaka Wzmacnia kości i upiększa skórę" href="/sale-12408067-cas-9007-34-5-type-ii-chicken-collagen-strengthen-bone-and-beautify-skin.html">CAS 9007-34-5 Typ ii Kolagen z kurczaka Wzmacnia kości i upiększa skórę</a></span> <div class="param"> <a title="CAS 9007-34-5 Typ ii Kolagen z kurczaka Wzmacnia kości i upiększa skórę" href="/sale-12408067-cas-9007-34-5-type-ii-chicken-collagen-strengthen-bone-and-beautify-skin.html"><p><strong>Nazwa produktu: </strong> Kolagen z kurczaka typu II</p><p><strong>Rodzaj kolagenu: </strong> Typ II Kolagen</p><p><strong>Aplikacje: </strong> Wzmocnij kość i upiększ skórę</p><p><strong>proces produkcji: </strong> Proces hydrolizy</p></a> </div> </dt> </dl> </div> </div> <div class="clearfix"></div> </div> <div class="cont_main_whole"> <div class="f_foot_all"> <div class="f_foot_all_inner"> <dl> <dt><a title="Hydrolyzed Collagen Powder" href="/supplier-302853-hydrolyzed-collagen-powder">Hydrolyzed Collagen Powder</a></dt> <dd> <p> <a title="Off White / White Hydrolyzed Proszek kolagenu z trawy - karmione skóry bydlęce i skórki" href="/sale-11081002-off-white-white-hydrolyzed-collagen-powder-from-grass-fed-bovine-hides-and-skins.html">Off White / White Hydrolyzed Proszek kolagenu z trawy - karmione skóry bydlęce i skórki</a> </p> <p> <a title="Natychmiastowa rozpuszczalność Proszek z kolagenu rybnego dla zdrowia skóry Suplementy diety" href="/sale-12305160-instant-solubility-fish-collagen-powder-for-skin-health-dietary-supplements.html">Natychmiastowa rozpuszczalność Proszek z kolagenu rybnego dla zdrowia skóry Suplementy diety</a> </p> <p> <a title="Hydrolyzed Marine Fish Collagen Type 1, Halal Collagen Powder for Muslins Consumption" href="/sale-11089381-hydrolyzed-marine-fish-collagen-type-1-halal-collagen-powder-for-muslins-consumption.html">Hydrolyzed Marine Fish Collagen Type 1, Halal Collagen Powder for Muslins Consumption</a> </p> <p> <a title="Proszek kolagenowy hydrolizowany granulowany pochodzenia bydlęcego o dobrej zdolności płynięcia" href="/sale-11092490-bovine-origin-granulated-hydrolyzed-collagen-powder-with-good-flowability.html">Proszek kolagenowy hydrolizowany granulowany pochodzenia bydlęcego o dobrej zdolności płynięcia</a> </p> </dd> </dl> <dl> <dt><a title="Typ II Chicken Collagen" href="/supplier-302855-type-ii-chicken-collagen">Typ II Chicken Collagen</a></dt> <dd> <p> <a title="Dobra sypkość Hydrolizowany typ II Kurczak z kolagenem z 25% siarczanem chondroityny" href="/sale-11118232-good-flowability-hydrolyzed-type-ii-chicken-collagen-with-25-chondroitin-sulfate.html">Dobra sypkość Hydrolizowany typ II Kurczak z kolagenem z 25% siarczanem chondroityny</a> </p> <p> <a title="Kurczak Typ chrząstki II Kolagen wyprodukowany w procesie hydrolizy enzymatycznej" href="/sale-11128129-chicken-cartilage-type-ii-chicken-collagen-produced-by-enzymatic-hydrolysis-process.html">Kurczak Typ chrząstki II Kolagen wyprodukowany w procesie hydrolizy enzymatycznej</a> </p> <p> <a title="Kolagen typu 2 do wspomagania stawów, peptydy z kolagenu kurcząt z 25% siarczanem chondroityny" href="/sale-11156390-collagen-type-2-for-joint-support-chicken-collagen-peptides-with-25-chondroitin-sulfate.html">Kolagen typu 2 do wspomagania stawów, peptydy z kolagenu kurcząt z 25% siarczanem chondroityny</a> </p> <p> <a title="Rozpuszczalny w wodzie naturalny typ II Kurczak z kolagenu z chrząstki kurczaka lub mostka" href="/sale-11182109-water-soluble-natural-type-ii-chicken-collagen-from-chicken-cartilage-or-sternum.html">Rozpuszczalny w wodzie naturalny typ II Kurczak z kolagenu z chrząstki kurczaka lub mostka</a> </p> </dd> </dl> <dl> <dt><a title="Proszek kwasu hialuronowego" href="/supplier-302860-hyaluronic-acid-powder">Proszek kwasu hialuronowego</a></dt> <dd> <p> <a title="Kwas hialuronowy w proszku klasy medycznej, GMP i DMF Zweryfikowany Hialuronian Sodu" href="/sale-11197420-medical-grade-hyaluronic-acid-bulk-powder-gmp-and-dmf-verified-sodium-hyaluronate.html">Kwas hialuronowy w proszku klasy medycznej, GMP i DMF Zweryfikowany Hialuronian Sodu</a> </p> <p> <a title="Pharma Grade Kwas hialuronowy w proszku do okulistycznej chirurgii oczu" href="/sale-11198015-pharma-grade-hyaluronic-acid-powder-for-ophthalmic-surgery-of-eye-health.html">Pharma Grade Kwas hialuronowy w proszku do okulistycznej chirurgii oczu</a> </p> <p> <a title="Proszek kwasu hialuronowego klasy spożywczej z 90% testem na łączne suplementy" href="/sale-11195527-food-grade-hyaluronic-acid-powder-with-90-assay-for-joint-supplements.html">Proszek kwasu hialuronowego klasy spożywczej z 90% testem na łączne suplementy</a> </p> <p> <a title="Kosmetyczny proszek kwasu hialuronowego o 90% czystości pochodzącej z fermentacji" href="/sale-10955099-cosmetic-grade-hyaluronic-acid-powder-with-90-purity-from-fermentation-origin.html">Kosmetyczny proszek kwasu hialuronowego o 90% czystości pochodzącej z fermentacji</a> </p> </dd> </dl> <dl class="f_request"> <dt>Poprosić o wycenę</dt> <dd> <div class="f_request_search"> <form action="/contactnow.html" target="_blank" method="POST" onsubmit="return ischeckemail()"> <input type="text" name="email" placeholder="Wprowadź adres e-mail"> <button type="submit" class="btn btn_quote">Wysłać</button> </form> <div class="clearfix"></div> </div> <!--sgs--> <div class="f_a_bg"> <a class="facebook" href="https://www.facebook.com/beyondbiopharmacollagen/"></a> <a class="twitter" href="http://www.twitter.com/beyondbiopharma"></a> <div class="clearfix"></div> </div> <p class="f_email"> <a title="" href="mailto:sales01@beyondbiopharma.com">E-Mail</a> | <a target="_self" title="" href="/sitemap.html">Mapa strony</a> </p> <div class="mobile_site"> <a href="http://m.polish.hydrolyzedcollagenpeptides.com" title="Mobile Site"> <span class="glyphicon glyphicon-phone"></span>Mobile Site</a> </div> </dd> </dl> <div class="clearfix"></div> <div class="f_f"> <a href='/privacy.html' rel='nofollow' >Privacy Policy</a> Chiny dobry jakość Hydrolizowane peptydy kolagenowe dostawca. © 2018 - 2020 hydrolyzedcollagenpeptides.com. All Rights Reserved. </div> </div> </div> <script> function ischeckemail(){ var email= $("input[name='email']").val(); var msg = "Twój adres email jest nieprawidłowy!"; var isok = 1; if(email.length == 0){ isok = 0; } if (email!= "") { var reg = /^\w+((-\w+)|(\.\w+))*\@[A-Za-z0-9]+((\.|-)[A-Za-z0-9]+)*\.[A-Za-z0-9]+$/; isok= reg.test(email); }; if (!isok) { alert(msg); $("input[name='email']").focus(); return false; }; return true; } </script> <!-- f_foot_all:2020-06-09 16:09:27 --> </div> <script type='text/javascript' src='/??/js/common.js,/js/hu-common.js,/js/lb-common.js,/js/three-common.js,/js/four-common.js,/js/seven-common.js,/js/custom-common.js,/js/lazyload.js'></script><script type="text/javascript"> (function() {var e = document.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = '/stats.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(e, s); })(); </script><noscript><img style="display:none" src="/stats.php" rel="nofollow"/></noscript> <!-- Global site tag (gtag.js) - Google Ads: 780074235--> <script async src='https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=AW-780074235'></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-780074235'); gtag('config', 'UA-129069679-1'); </script> <!-- Event snippet for hydrolyzedcollagenpeptides.com conversion page --> <script> gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'AW-780074235/bIfpCPuf6pABEPv5-_MC'}); </script><script type="text/javascript"> /*<![CDATA[*/ jQuery(function($) { floatAd('#floatAd', 2); }); /*]]>*/ </script> </body> </html> <!-- static:2020-04-23 17:32:27 -->