Beyond Biopharma Co., Ltd.

Producent kolagenu i dostawca OEM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyTyp II Chicken Collagen

Kolagen typu 2 do wspomagania stawów, peptydy z kolagenu kurcząt z 25% siarczanem chondroityny

Kolagen typu 2 do wspomagania stawów, peptydy z kolagenu kurcząt z 25% siarczanem chondroityny

  • Collagen Type 2 For Joint Support , Chicken Collagen Peptides With 25% Chondroitin Sulfate
  • Collagen Type 2 For Joint Support , Chicken Collagen Peptides With 25% Chondroitin Sulfate
 • Collagen Type 2 For Joint Support , Chicken Collagen Peptides With 25% Chondroitin Sulfate

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: BBP
  Orzecznictwo: ISO9001, US FDA Registration
  Numer modelu: BBP-CT-II-09

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10-20KGS
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Zamknięty worek PE, zatarty bęben światłowodowy, 10 kg / bęben
  Czas dostawy: Zależy od ilości PO
  Zasady płatności: T/T
  Możliwość Supply: 35MT / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Proszek kolagenowy typu II z kurczaka Pochodzenie materiału: Chrząstka Kurczaka
  Nr CAS: 9007-34-5 Numer WE: 232–697-4
  Czystość chondroityny: 25% CS Czystość: 60% białka
  Rozpuszczalność: Dobra rozpuszczalność w wodzie Korzyści: Wspieraj wspólne zdrowie

  Bulk Chicken Collagen typ II w proszku z 25% siarczanem chondroityny do wspólnego wsparcia


  Beyond Biopharma Co., Ltd. jest producentem kolagenu drobiowego typu ii z 25% siarczanem chondroityny. Kolagen typu ii jest ekstrahowany ze zdrowych chrząstek drobiowych do celów spożywczych. Nasz kolagen z kurczaka typu II zawiera nie tylko kolagen typu II, ale także siarczan chondroityny. Zarówno kolagen, jak i chondroityna są ważnymi składnikami chrząstek, tkanek łącznych i płynów w jamie stawowej. Kolagen jest bardzo powszechny w naszym ciele i ma krytyczne znaczenie dla zdrowia naszych stawów i skóry oraz innych tkanek łącznych. Aby utrzymać dobre warunki zdrowotne naszego organizmu, musimy codziennie przyjmować kolagen z żywności lub z innych produktów uzupełniających.


  Arkusz specyfikacji kolagenu drobiowego typu ii produkowanego przez Beyond Biopharma:

  Testowany przedmiot Standard Metoda badania
  Wygląd, zapach i nieczystość Proszek od białego do żółtawego Przechodzić

  Charakterystyczny zapach, delikatny zapach aminokwasów i

  wolne od obcego zapachu

  Przechodzić
  Bez zanieczyszczeń i czarnych kropek bezpośrednio gołymi oczami Przechodzić
  Zawartość wilgoci ≤8% <USP731>
  Białko ≥60% Metoda Kjeldahla
  Mukopolisacharydy (jako siarczan chondroityny) ≥ 25% Miareczkowanie CPC lub HPLC
  Popiół ≤2,0% <USP281>
  Dwutlenek siarki (So2) ≤50 mg / kg Metoda chińskiego przemysłu spożywczego
  Resztkowy nadtlenek wodoru ≤10 mg / kg Metoda chińskiego przemysłu spożywczego
  pH (1% roztwór) 4.0–7,5 <USP791.
  Melamina Brak Metoda chińskiego przemysłu spożywczego
  Prowadzić < 1,0PPM ICP-MS
  Chrom (obliczony na Cr) < 2,0PPM ICP-MS
  Arsen < 0,5 PPM ICP-MS
  Całkowita liczba płyt < 1000 jtk / g USP2021
  Bakterie z grupy coli < 0,9 MPN / G USP2022
  Drożdże i pleśń < 50 jtk / g USP2021
  Salmonelia Spp Negatywny w 25 gramach USP2022
  Wniosek

  Zgodne z chińskimi standardami dla zhydrolizowanych peptydów kolagenu z kurczaka

  (z referencyjną metodą testową USP)

   

  Posiadamy inne dokumentacje techniczne dotyczące kolagenu drobiowego typu ii, w tym typowy COA, kartę danych technicznych (TDS), kartę charakterystyki i wiele innych.
  Jeśli jesteś zainteresowany takim produktem, prosimy o przesłanie e-maila z prośbą o te dokumenty.

  Funkcja kolagenu w produktach kosmetycznych i wspólnych produktach zdrowotnych:

  Kolagen jest stosowany w produktach kosmetycznych i produktach dla zdrowia stawów ze względu na 5 głównych funkcji:


  1. Pomóż naprawić uszkodzone chrząstki stawowe i pomóc w tworzeniu kości. Nasz kolagen typu II zawiera około 60% kolagenu, który pomaga utrzymać prawidłową strukturę chrząstek stawowych. W miarę starzenia się ludzie chrząstki w stawach ulegają degeneracji z powodu braku kolagenu. Wystarczająca ilość kolagenu pomaga naprawić uszkodzone chrząstki. Ponadto nasz kolagen z kurczaka typu ii zawiera inny składnik funkcji zdrowia stawów, zwany siarczanem chondroityny. Siarczan chondroityny pomaga w tworzeniu kości. Oprócz korzyści dla stawów kolagen zapewnia dodatkowe korzyści dla zdrowia skóry.

  2. Rola przeciwzmarszczkowa: po wejściu w warstwę skóry właściwej kolagen może szybko wypełnić miejscowe zapadnięcie się, wypełnić komórki, poprawić luźną skórę, napiąć ją, zmniejszyć głębokie zmarszczki, wygładzić drobne linie. Zmniejsza pory i sprawia, że ​​skóra jest napięta i elastyczna. Utrzymuje gładkość skóry, zmarszczki, teksturę i przezroczystość. Do zmarszczek iniekcyjnych


  3. Rola nawilżania i nawilżania: Kolagen zawiera hydroksyprolinę i serynę, naturalny czynnik nawilżający, który zapobiega utracie wody oraz utrzymuje elastyczność i witalność skóry. Sam kolagen jest rodzajem przezroczystej substancji złożonej z trzech spiralnych łańcuchów peptydowych. Te trzy spiralne struktury mogą mocno utrzymywać wodę i składniki odżywcze oraz utrzymywać skórę w stanie bogatym i elastycznym.


  4. Rola przywracania elastyczności: kolagen jest wchłaniany w ludzkim ciele, a nowe komórki są łączone z oryginalnymi komórkami w celu wypełnienia przygnębionych części, a skóra zostaje przywrócona do elastyczności i elastyczności.


  5. Napraw tkanki łączne Kolagen w ludzkim ciele, stopniowo generując nową tkankę i otaczającą ją normalną skórę do koordynacji, odgrywając w ten sposób rolę ortopedyczną. Kolagen może pomóc ludzkiej skórze powrócić do normalnego wyglądu i może znacznie poprawić powiększoną bliznę trądzikową, śródskórne lub podskórne uszkodzenie tkanki, skurcz nabłonka, głębokie zmarszczki lub inne wady tkanek miękkich. Dlatego kolagen jest stosowany w produktach do pielęgnacji skóry i zdrowia stawów.


  Inne powiązane informacje, które możesz chcieć wiedzieć o wysyłce lub przykładowych problemach:
  Pakowanie: Ponieważ gęstość nasypowa nie jest wysoka, naszym standardowym opakowaniem jest kolagen 10 kg zapakowany w szczelną plastikową torbę, a następnie worek jest wkładany do bębna z włókna z plastikową szafką. Możemy również zrobić 20 kg / bęben z większym bębnem, jeśli chcesz.

  Wymiary: Wymiar jednego bębna z 10 kg wynosi 38 x 38 x 40 cm, jeden palent może pomieścić 20 bębnów. Zmniejszenie bębna 20 kg jest prawie podwojone.

  Sposób wysyłki: DOSTĘPNA ZAWIESZKA POWIETRZNA I MORSKA. Posiadamy certyfikat bezpieczeństwa transportu proszku kolagenu drobiowego zarówno do transportu lotniczego, jak i morskiego.

  Przykładowe zasady: Możemy zapewnić, że 50-100 gramów jest dostępne do celów testowych. Zazwyczaj wysyłamy próbki za pośrednictwem konta DHL, jeśli masz konto DHL, poinformuj nas o swoim koncie DHL, abyśmy mogli wysłać próbkę za pośrednictwem twojego konta.

  Obsługa klienta: Mamy dedykowany zespół sprzedaży do czynienia z zapytaniem cenowym i żądanie próbki. Odpowiedź naszego zespołu otrzymasz nie później niż 24 godziny po wysłaniu zapytania.

  Inne pokrewne informacje na temat kolagenu:

  Jak uzyskać kolagen z pożywienia lub suplementów diety dla naszego organizmu?
  1. Najpopularniejszą metodą jest przechodzenie przez żywność.
  Kolagen znajduje się w gumowatych pokarmach, takich jak ścięgna wołowe, kłusaki świni, skrzydełka kurczaka, skóra kurczaka, skóra ryb, kukurydza i chrząstka. Jedz więcej tego rodzaju żywności, aby w pewnym stopniu uzyskać kolagen. Jednak kolagen w tych powszechnych pokarmach jest białkiem makrocząsteczkowym i nie może być bezpośrednio wchłaniany przez organizm ludzki. Dlatego jeśli chcesz poprawić skórę, efekt nie jest w ten sposób zbyt oczywisty, a większość tych produktów ma wysoką zawartość tłuszczu. Siostry, które nie są odpowiednie dla szczupłych sióstr, często jedzą.

  2. Oczyszczony proszek kolagenu ekstrahowany z ryb, kurczaka lub chrząstki wołowej.
  Z powodu trudności z wchłanianiem przez żywność itp. Ludzie zaczęli ręcznie pobierać kolagen ze zwierząt. Składa się ze świń, krów, kopyt i łusek skóry ryb, które są przekształcane w małe ciężary cząsteczkowe, które są łatwo wchłaniane przez ludzkie ciało, a następnie stosowane jako maska ​​lub jama ustna. Wraz z postępem technologii proces ten jest stale wprowadzany na rynek, a takie wyodrębnione produkty są coraz łatwiej wchłaniane przez ludzkie ciało. Istnieje wiele rodzajów takich kolagenów. Takie jak oligopeptydy i peptydy, ekstrahowane od bydła i ekstrahowane z łusek ryb. Porównanie rynku jest dobre z łuski ryb torped głębinowych.

  3. Produkty oligopeptydowe są najłatwiej wchłaniane przez organizm ludzki.
  Teraz najnowszą najlepszą absorpcją powinny być produkty oligopeptydowe. Masa cząsteczkowa oligopeptydu jest mniejsza niż masy kolagenu polipeptydowego, a wchłanianie jest z pewnością lepsze. Jednak technologia oczyszczania kolagenu oligopeptydowego należy do najlepszych technologii krajowych. Większość produktów jest wykorzystywana na eksport.

  Szczegóły kontaktu
  Beyond Biopharma Co.,Ltd.

  Osoba kontaktowa: Eric Lee

  Tel: +8613636378924

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty