Beyond Biopharma Co., Ltd.

Producent kolagenu i dostawca OEM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyHydrolyzed Collagen Powder

Free Flowing Granulated Fish Collagen Powder do produkcji napojów w proszku w proszku

Free Flowing Granulated Fish Collagen Powder do produkcji napojów w proszku w proszku

Free Flowing Granulated Fish Collagen Powder For Producing Solid Drinks Powder

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BBP
Orzecznictwo: ISO9001, US FDA Registration
Numer modelu: BBP-HCD-11

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 20 kg / worek, 8MT / 20 'kontener, 16MT / 40' kontener
Czas dostawy: Zależy od ilości PO
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 30MT / miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Granulat kolagenowy z ryb Pochodzenie: Rybia łuska / skóra
proces produkcji: Granulacja bez dodawania substancji pomocniczych Płynność: Swobodny przepływ
Gęstość nasypowa: 0,4 g / ml aplikacji: Stałe napoje w proszku, tabletki
Kolor: Dobrze wyglądający biały kolor Rozpuszczalność: Dobra rozpuszczalność w wodzie

Swobodny płynny kolagen granulowany / granulowany proszek kolagenowy z ryb

Nasza firma dostarcza granulowane granulki kolagenu rybnego z sypkimi cząsteczkami. Nadaje się do produkcji stałych napojów w proszku w saszetkach lub w butelkach. Można go również wytwarzać w tabletki lub kapsułki. Granulat kolagenu rybnego zawiera 90% zawartości białek, która jest taka sama jak proszek kolagenu. Zaletą granulowanego kolagenu rybnego jest to, że ma dobrą płynność i rozpuszczalność. Również gęstość nasypowa granulatu kolagenu jest nieco wyższa niż kolagenu w proszku, co jest ważne w przypadku produktów w postaci kapsułek.

Specyfikacja granulowanego kolagenu rybnego

PRZEDMIOTÓW LIMIT KONTROLI METODA BADANIA
Wygląd Biały lub prawie biały proszek Kontrola wizualna
Białko ≥ 90,0% Determinacja Kjeldahla
Zapach Charakterystyczny zapach Kontrola zapachu
Strata przy suszeniu ≤8,0% USP731
Popiół ≤3,0% USP281
PH (1% roztwór H2O) 4.0–7.0 USP791
Waga molekularna ≤1500 Daltonów HPLC
SO2 ≤40 mg / kg Metoda chińskiego przemysłu spożywczego
Melamina Nieobecny Metoda chińskiego przemysłu spożywczego
Heavy Metal  
Kadm ≤0,5 mg / kg ICP-MS
Prowadzić ≤1,0 mg / kg ICP-MS
Rtęć ≤0,5 mg / kg ICP-MS
Arsen ≤0,5 mg / kg ICP-MS
Test mikrobiologiczny
Całkowita liczba bakterii ≤1 000cfu / g USP / NF
Drożdże i pleśń ≤100cfu / g USP / NF
Salmonella Nieobecny w 25 gramach USP / NF
E coli Nieobecny w 10 gramach USP / NF
Staphylococcus aureus Brak USP / NF

Jakie są zastosowania granulowanego kolagenu rybnego?

1. Kompresowany do tabletu. Granulat białka kolagenowego jest w stanie bezpośrednio sprasować w tabletki wyłącznie lub z innymi składnikami suplementów, takimi jak siarczan chondroityny, glukozamina, MSM itp. Kolagen współpracuje z tymi składnikami, zapewniając wspólne wsparcie dla tych, którzy chcą poprawić swoje zdrowie stawów.

2. Wypełnione do kapsułek. Dobra płynność i większa gęstość granulatu kolagenu ułatwia napełnianie kapsułek. Forma kapsułek nie jest tak popularna dla zhydrolizowanego proszku kolagenowego, ale jest popularna dla jednego z najbardziej premium kolagenu o nazwie Undenatured Collagen typ 2 z mostka kurczaka.

3. Granulowany w saszetkach jako napoje stałe. Granulat kolagenowy jest zwykle aromatyzowany w różnych smakach, a następnie pakowany w małe saszetki z około 4 do 6 gramami każdej saszetki. Jest to popularne w krajach o gorącym klimacie, w których ludzie spożywają żywność za pomocą stałych napojów.

4. Proszek w puszkach. Można również znaleźć granulki kolagenu pakowane w puszki. Może być albo smakowy, albo niesmaczny. Gdy nie ma smaku, możesz włożyć go do swoich ulubionych napojów, takich jak herbata, mleko, jogurt, kawa lub po prostu woda. Może być również aromatyzowany do ogólnie akceptowanego smaku, takiego jak aromat pomarańczowy lub czekoladowy.

5. Sfermentowany jogurt z białka. Czasami kolagen jest wytwarzany w fermentowanych produktach jogurtowych.

Poza doświadczeniem Biopharma w branży kolagenu:

1. Nasza fabryka była zaangażowana w produkcję kolagenu od ponad 10 lat. Jesteśmy doświadczeni i wyspecjalizowani w branży kolagenowej.

2. Nasza fabryka ma warsztat GMP i własne laboratorium kontroli jakości.

3. Duża wydajność: Nasza fabryka przeszła przez lokalną politykę ochrony środowiska samorządu lokalnego i ma dużą zdolność produkcyjną, która pozwoli nam dostarczyć towar na czas.

4. Różne rodzaje kolagenu są dostępne w Beyond Biopharma. Możemy dostarczyć prawie wszystkie rodzaje kolagenu, od zhydrolizowanego kolagenu typu 1, zhydrolizowanego kolagenu typu 2, niedenaturowanego kolagenu typu 2 itp.

5. Profesjonalne wsparcie sprzedaży. Dysponujemy kompetentnym zespołem, który udzieli szybkiej odpowiedzi na zapytania, takie jak zapytanie ofertowe, dostawa próbek, współpraca przy zamówieniach zakupowych, wsparcie logistyczne i prawne.

Schemat przepływu produkcji granulowanego granulatu rybnego kolagenu:

Rybie łuski / skóra
Obróbka wstępna (umyć surowce)
Enzymoliza (pocięcie struktury helisy kolagenu na niewielki łańcuch aminokwasów)
Filtrowanie
Usuń kolor
Filtrowanie
Stężenie
Filtracja membranowa, ¢: 0,2um
Suszenie rozpyłowe
Wykrywacz metalu, Fe ≥ ¢ 0,6 mm
Proces granulacji
Opakowanie wewnętrzne
Opakowanie zewnętrzne
Testy analityczne
Granulowany kolagen z ryb

Inne problemy, które możesz chcieć wiedzieć:

Pakowanie: nasz proszek z kolagenu rybnego jest szczelnie zamknięty w woreczku PE, który następnie zostanie włożony do bębna z włókna. Jeden bęben będzie zawierał 10 kg proszku kolagenu. Jedna paleta zawiera łącznie 27 beczek z 9 bębnami jedna warstwa, łącznie 3 warstwy.

Transport: Jesteśmy w stanie zorganizować wysyłkę zarówno drogą lotniczą, jak i statkiem. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty transportowe potrzebne.

Wsparcie próbki: Możemy dostarczyć próbkę do 100 gramów bezpłatnie. Bylibyśmy jednak wdzięczni, jeśli możesz podać swoje konto DHL, abyśmy mogli przesłać próbkę za pośrednictwem Twojego konta.

Wsparcie sprzedaży : profesjonalny zespół sprzedaży z płynną znajomością języka angielskiego i szybką reakcją na zapytania. Obiecujemy, że na pewno otrzymasz od nas odpowiedź w ciągu 24 godzin od wysłania zapytania.

Podstawowy opis granulowanego granulowanego kolagenu rybnego?

Granulowany kolagen z ryb to granulat uzyskiwany po procesie granulacji proszku kolażu z ryb. Granulacja ma na celu poprawę płynności i gęstości nasypowej kolagenu rybnego, aby można go było łatwo sprasować w tabletki i napełnić kapsułkami.

Ziarnisty kolagen rybny zasadniczo zachowuje takie same właściwości chemiczne jak proszek kolagenu rybnego, ponieważ podczas procesu granulacji nie zachodzą reakcje chemiczne, a podczas procesu granulacji nie dodaje się żadnych zaróbek. Ogólnie rzecz biorąc, proces granulacji zmienia jedynie fizyczne właściwości proszku kolagenu, takie jak wielkość cząstek, płynność i gęstość nasypowa.

Możemy dostarczyć granulowany kolagen rybny bez smaku do bezpośredniego tabletkowania, do napełniania kapsułek lub do napełniania saszetek i do pakowania w puszkach. Jeśli chcesz, abyśmy przygotowali formułę proszku kolagenowego, możemy również zapewnić taką usługę. Mamy zespół ds. Formułowania, który może opracować technikę formułowania i produkcji zgodnie z formułą. Mamy również wiele formuł do wyboru. Na przykład w przypadku granulatu kolagenowego mamy do wyboru granulat o smaku pomarańczowym.

Proszek kolagenowy, którego używamy do produkcji granulatu kolagenowego, to zhydrolizowany proszek Marine Fish Collage, który jest proszkiem białkowym wytwarzanym z łusek i skór ryb morskich. Jest wytwarzany w procesie enzymatycznej hydrolizy, który tnie białko na krótkie łańcuchy aminokwasów. Czystość białka zostanie skoncentrowana, a inne zanieczyszczenia zostaną usunięte podczas procesu produkcji.

Granulat z ryb kolagenu ma wielki rynek w branży spożywczej i suplementów. Można go wytwarzać w różnych formach żywności i suplementach diety.

Szczegóły kontaktu
Beyond Biopharma Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Eric Lee

Tel: +8613636378924

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty