Beyond Biopharma Co., Ltd.

Producent kolagenu i dostawca OEM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Hydrolyzed Collagen Powder na sprzedaż
dobra jakość Hydrolyzed Collagen Powder na sprzedaż
Naprawdę doceniam ich fachową wiedzę w zakresie materiałów kolagenowych, oszczędza mi to mnóstwo czasu i energii, najlepszego dostawcy kolagenu, z którym kiedykolwiek pracowałem!

—— Charlie Bingham

Oferują konkurencyjne ceny o dobrej jakości, wszystko to jest potrzebne od producenta i dostawcy kolagenu.

—— Tatiana Buendia

Pracowałem z nimi przez długi czas, zawsze dostarczają kolagenu stabilnie bez żadnych nieoczekiwanych problemów.

—— Jim Findlay

Im Online Czat teraz

Beyond Biopharma Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd. Beyond Biopharma Co.,Ltd.
Przegląd fabryki warsztat Zbiornik odciągowy 1 Zbiornik odciągowy 2 Flitracja 1 Zakład produkcyjny Suszenie wiosenne Zakład produkcyjny Maszyna do mieszania Opakowanie OEM

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki : BBP
Ilość pracowników : 10~50
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 80% - 90%
Produkty i usługi oferowane przez Beyond Biopharma znajdują się poniżej:

1. Peptydy kolagenu pochodzenia zwierzęcego i proszek jako składniki:

Produkujemy większość rodzajów hydrolizowanych peptydów kolagenu i proszku jako składników luzem stosowanych do produktów do pielęgnacji stawów, suplementów diety, produktów do pielęgnacji skóry lub produktów kosmetycznych oraz porozunków żywieniowych.

1.1 Hydrolizowany typ i kolagen typu 2

Kolageny typu 1 i typu 2 są dostępne w Beyond Biopharma. Produkujemy kolagen typu 1 w procesie hydrolizy enzymatycznej ze skór i skórek ryb oraz skór bydlęcych. Zaletą naszych peptydów kolagenowych typu 1 jest to, że ma niską masę cząsteczkową i jest w stanie szybko rozpuścić się w wodzie, jak również szybko zostać wchłoniętym przez ludzkie ciało. Produkujemy również kolagen Hydrolyzed typu II z kurzych chusteczek i chrząstek bydlęcych. Nasz kolagen typu II zawiera nie tylko białko, ale także mukopolisacharydy. Jest doskonałym składnikiem suplementów diety do pielęgnacji stawów.

1.2 Kolagen undenaturowany typu II z mostka kurczaka (aktywny kolagen typu II).

Jako profesjonalny producent składników kolagenowych, Beyond Biopharma opracował wysokiej jakości kolagen typu II o nazwie Active Collagen typu II. Kolagen typu II znajduje się w natywnej strukturze molekularnej z zachowaną aktywnością białka. Dlatego jest również nazywany niedenaturowanym kolagenem typu II. Dane z badań klinicznych naszego aktywnego kolagenu typu ii są dostępne na życzenie.

2. Produkty zawierające białko pochodzenia roślinnego

Białka pochodzenia roślinnego stają się popularne w dzisiejszych czasach, ponieważ coraz więcej osób ma tendencję do wybierania pokarmów pochodzenia roślinnego innych niż pokarm pochodzenia zwierzęcego. Białka pochodzenia roślinnego dostarczają także niezbędnych aminokwasów potrzebnych organizmowi ludzkiemu w tym samym czasie, bez problemu potencjalnych chorób zwierzęcych.

We Beyond Biopharma dostarcza białka pochodzenia roślinnego, w tym białka grochu, białka sojowe i fikocyjaniny. Białka grochu i białka sojowe są uważane za kompletne białka dla ludzkiego ciała. Zawiera wszystkie 9 rodzajów niezbędnych aminokwasów niezbędnych ludzkiemu organizmowi. Fikocyjanina działa nie tylko jako składnik białkowy, ale także jako naturalny niebieski barwnik spożywczy.

3. Usługi wytwarzania kontraktów

Firma Be Beyond Biopharma oferuje usługi w zakresie formulacji i świadczenia usług kontraktowych dla suplementów diety, w tym proszków w proszku, tabletek, kapsułek i miękkich żeli.

3.1 Usługi formulacji

Jesteśmy w stanie zapewnić usługi zindywidualizowanej formulacji dla suplementów diety. Jeśli chcesz opracować suplementy diety, gotowe formy produktów i nie wiesz, jak opracować receptury, skontaktuj się z nami, opracujemy recepturę zgodnie z Twoim pomysłem na temat Twojego produktu. Po opracowaniu receptury jesteśmy w stanie wyprodukować produkty dla Ciebie.

3.2 Usługa kontraktowa

Beyond Biopharma jest w stanie produkować suplementy diety zgodnie z istniejącą recepturą lub formulacjami opracowanymi przez Beyond Biopharma. Posiadamy dobrze ugruntowany system GMP i system zarządzania jakością w naszych producentach kontraktowych. Firma Beyond Biopharma jest w stanie zapewnić wsparcie dokumentacji rejestracyjnej dla tych gotowych formularzy dawek, które muszą być zarejestrowane w twoim kraju.

Szczegóły kontaktu
Beyond Biopharma Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Eric Lee

Tel: +86 21 65010906

Faks: 86-21-65010906

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)