Beyond Biopharma Co., Ltd.

Producent kolagenu i dostawca OEM

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyTyp II Chicken Collagen

90% czystości białka Typ II Kurczak z kolagenu z mostka kurczaka

90% czystości białka Typ II Kurczak z kolagenu z mostka kurczaka

90% Protein Purity Type ii Chicken Collagen From Chicken Sternum

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: BBP
Orzecznictwo: ISO9001, US FDA Registration
Numer modelu: BBP-CT-II-04

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10-20KGS
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Zamknięty worek PE, zatarty bęben światłowodowy, 10 kg / bęben
Czas dostawy: Zależy od ilości PO
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 35MT / miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Kurczak Kolagen Typ ii Pochodzenie materiału: Pochodzenie kurczaka
Nr CAS: 9007-34-5 Numer WE: 232–697-4
Wygląd: Kolor od białego do lekko żółtego Czystość: 90% białka
Rozpuszczalność: Dobra rozpuszczalność w wodzie aplikacji: Wspólne suplementy

Kurczak typu 2 Kolagen w proszku z mostka kurczaka, kolagen typu II z chrząstki kurczaka

Nasza firma jest chińskim producentem proszku kolagenowego z kurczaka typu 2. Produkujemy kolagen z kurczaka typu 2 z chrząstek drobiowych. nasz kolagen z kurczaka typu 2 zawiera około 90% zawartości białka i jest zwykle stosowany w produkcji suplementów diety dla zdrowia stawów.

Dlaczego wybrać kolagen z kurczaka typu II produkowany przez Beyond Biopharma?
1. Surowiec gwarantowany. Chrząstki drobiowe lub mostek drobiowy używane do produkcji kolagenu drobiowego typu II są dobrze dobrane. Chrząstki pochodzą od kur zdrowotnych wykorzystywanych jako pokarm dla ludzi.


2. Szybka rozpuszczalność i płynność. Ze względu na niską masę cząsteczkową kolagen drobiowy typu ii jest w stanie szybko rozpuścić się w wodzie. Ma również dobrą płynność.


3. Dobry kolor, bez nieprzyjemnego zapachu. Nasz kolagen z kurczaka typu II ma dobry biały kolor, nie ma nieprzyjemnego zapachu.


4. System zarządzania jakością GMP. Wdrażamy system zarządzania jakością GMP w zakładzie produkcyjnym kolagenu drobiowego typu ii.


5. Konkurencyjna cena: Oferujemy konkurencyjną cenę, a także dobrą jakość.
 
Arkusz specyfikacji kolagenu drobiowego typu ii produkowanego przez Beyond Biopharma:

Testowany przedmiot Standard Metoda badania

Wygląd,

Zapach i nieczystość

Proszek od białego do żółtawego Przechodzić

Charakterystyczny zapach, delikatny zapach aminokwasów

i wolny od obcego zapachu

Przechodzić
Bez zanieczyszczeń i czarnych kropek bezpośrednio gołymi oczami Przechodzić
Zawartość wilgoci ≤8% <USP731>
Białko ≥90% Metoda Kjeldahla
Popiół ≤2,0% <USP281>
Dwutlenek siarki (So2) ≤50 mg / kg Metoda chińskiego przemysłu spożywczego
Resztkowy nadtlenek wodoru ≤10 mg / kg Metoda chińskiego przemysłu spożywczego
pH (1% roztwór) 4.0–7,5 <USP791.
Melamina Brak Metoda chińskiego przemysłu spożywczego
Prowadzić < 1,0PPM ICP-MS
Chrom (obliczony na Cr) < 2,0PPM ICP-MS
Arsen < 0,5 PPM ICP-MS
Całkowita liczba płyt < 1000 jtk / g USP2021
Bakterie z grupy coli < 0,9 MPN / G USP2022
Drożdże i pleśń < 50 jtk / g USP2021
Salmonelia Spp Negatywny w 25 gramach USP2022
Wniosek

Zgodne z chińskimi standardami dla zhydrolizowanych peptydów kolagenu z kurczaka

(z referencyjną metodą testową USP)

 

Posiadamy inne dokumentacje techniczne dotyczące kolagenu drobiowego typu ii, w tym typowy COA, kartę danych technicznych (TDS), kartę charakterystyki i wiele innych.
Jeśli jesteś zainteresowany takim produktem, prosimy o przesłanie e-maila z prośbą o te dokumenty.

Inne powiązane informacje, które możesz chcieć wiedzieć o wysyłce lub przykładowych problemach:
Pakowanie: Ponieważ gęstość nasypowa nie jest wysoka, naszym standardowym opakowaniem jest kolagen 10 kg zapakowany w szczelną plastikową torbę, a następnie worek jest wkładany do bębna z włókna z plastikową szafką. Możemy również zrobić 20 kg / bęben z większym bębnem, jeśli chcesz.
Wymiary: Wymiar jednego bębna z 10 kg wynosi 38 x 38 x 40 cm, jeden palent może pomieścić 20 bębnów. Zmniejszenie bębna 20 kg jest prawie podwojone.
Sposób wysyłki: DOSTĘPNA ZAWIESZKA POWIETRZNA I MORSKA. Posiadamy certyfikat bezpieczeństwa transportu proszku kolagenu drobiowego zarówno do transportu lotniczego, jak i morskiego.
Przykładowe zasady: Możemy zapewnić, że 50-100 gramów jest dostępne do celów testowych. Zazwyczaj wysyłamy próbki za pośrednictwem konta DHL, jeśli masz konto DHL, poinformuj nas o swoim koncie DHL, abyśmy mogli wysłać próbkę za pośrednictwem twojego konta.
Obsługa klienta: Mamy dedykowany zespół sprzedaży do czynienia z zapytaniem cenowym i żądanie próbki. Odpowiedź naszego zespołu otrzymasz nie później niż 24 godziny po wysłaniu zapytania.

W jakim rodzaju żywności możemy znaleźć kolagen z kurczaka typu 2?
Istnieje wiele produktów bogatych w kolagen: kurze łapki, skrzydełka kurze, kłusaki świńskie, skórki rybne, skórki itp., Ale kolagen w żywności jest związkiem makrocząsteczkowym o masie cząsteczkowej około 300 000. Ciało ludzkie nie może go bezpośrednio wchłonąć, ale ciało ludzkie może się rozkładać. Substancje te mają niewiele enzymów, a wysoka temperatura zniszczyła ich aktywność podczas procesu gotowania, więc stopień wykorzystania jest bardzo niski. Dlatego najlepszym sposobem na uzupełnienie kolagenu jest przyjmowanie peptydów kolagenowych w celu uzupełnienia kolagenu. Peptydy kolagenowe są otrzymywane przez bezpośrednią niskotemperaturową enzymatyczną hydrolizę kolagenu. Masa cząsteczkowa jest niewielka, szybkość wchłaniania wynosi powyżej 95%, a aktywność jest wysoka. Jest bezpośrednio wchłaniany przez komórki jelitowe bez trawienia, a następnie syntetyzowany w organizmie w organizmie, co odgrywa rolę w pielęgnacji urody i zdrowiu.

Kolagen z kurczaka typu 2 to białko w proszku ekstrahowane z chrząstki drobiowej. Nazywa się to kolagenem typu II, ponieważ surowcem jest chrząstka drobiowa, która zawiera bogatą zawartość kolagenu typu II. Hydrolizowany kurczak kolagen typu ii jest zhydrolizowaną formą kolagenu, którego aktywność biologiczna uległa poprawie. Po procesie hydrolizy proszek kolagenu jest w stanie niskiej masy cząsteczkowej i jest łatwo trawiony przez ludzki organizm.

Jakie są zalety kolagenu drobiowego typu II dla organizmu ludzkiego?
1. Dla zdrowia kości: Charakterystycznym aminokwasem w kolagenie jest hydroksyprolina, która działa jako nośnik do transportu wapnia do komórek kostnych w osoczu. Kolagen w komórkach kostnych jest spoiwem hydroksyapatytu, który wraz z hydroksyapatytem stanowi główną część kości.


2. Dla zdrowia chrząstki stawowej: Chrząstka stawowa składa się z bogatej zawartości kolagenu. Działa jak tkanki buforujące w celu zmniejszenia nacisku, jaki ciało zniosło.


3. Dla zdrowia skóry:
Odp .: Nawilżanie: kolagen jest bogaty w hydrofilowy naturalny czynnik nawilżający, a magiczna trój-spiralna struktura może silnie blokować wilgoć, chronić skórę oraz utrzymywać ją wilgotną i elastyczną.


B: Rozjaśnianie skóry: połysk skóry zależy od zawartości wody w skórze, dobra zdolność zatrzymywania wody przez kolagen sprawia, że ​​skóra jest wilgotna i błyszcząca, biała i czerwona, a także zdrowa i młoda.


C: Poprawa elastyczności i jędrności skóry: Ponieważ struktura molekularna kolagenu i kolagenu ludzkiej skóry jest doskonała, może zostać wchłonięty przez skórę, wypełniony między skórą a skórą, zwiększając napięcie skóry, powodując napięcie skurczowe i zmniejszając pory, aby skóra była napięta i elastyczna.


D: Przeciwzmarszczkowy: pełna warstwa kolagenu w warstwie skóry właściwej, komórki skóry wspierają rolę nawilżenia i ujędrnienia skóry, razem, aby osiągnąć efekt rozciągania cienkich linii, blaknięcia zmarszczek.
E: Napraw skórę: kolagen ma unikalną funkcję naprawy, kolagen i otaczające go tkanki są dobre, z rolą naprawy tkanki.

Szczegóły kontaktu
Beyond Biopharma Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Eric Lee

Tel: +8613636378924

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty